Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

3 izbový byt, Banská Bystrica, Starohorská.   V Banskej Bystrici na ulici Starohorská (sídlisko Sásová), ponúkame exkluzívne na predaj slnečný 3 izbový byt s plochou 69 m2, typ VNKS s krásnym výhľadom na 4. poschodí zatepleného panelového obytného domu s výťahom.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, plastové okná, lamino podlahy v chodbe a izbách, v kúpeľni a wc je dlažba. Steny sú stierkované v celom byte, plus vo wc a v kúpeľni je obklad. Kuchynská linka je so vstavanými spotrebičmi, elektrická rúra, plynová varná doska, podskrinkový digestor a umývačka, ktorej ponechanie je na dohode. Vstupné dvere sú bezpečnostné, interiérové dvere pôvodné funkčné, na obývačke dvojkrídlové, na wc a kúpeľni nové s obložkovými zárubňami. Kúpeľňa je samostatná s rohovou vaňou, umývadlom a inštaláciou na pračku. V izbách a kuchyni sú radiátory s pomerovými meračmi tepla a termostatickými hlavicami. Elektrické rozvody sú pôvodné, plne funkčné, nové sú na prívode do kuchyne a nová je aj ističová skrinka. Príslušenstvom bytu je presklená loggia v kuchyni a pivnica v suteréne obytného domu. Náklady sú cca 140.-€ur + inkaso na trvalé bývanie pre dve osoby.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Základné parametre nehnuteľnosti
Kód ponuky
509
Názov
3-izbový byt, Banská Bystrica, Starohorská [509]
Cena
120.000 €
Druh ponuky
REZERVOVANÉ
Typ nehnuteľnosti
Byt
Plocha
69 m2
Ulica
Starohorská
Lokalita
Sásová
Mesto
Banská Bystrica
PSČ
974 11
Okres
Banská Bystrica
Štát
Slovensko
Vlastníctvo
osobné vlastníctvo (OV)
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Ťarchy
áno - úver
Hypo. úver
áno
Konštrukcia
panel (panelový)
Poschodie
4/8
Prístup
verejná komunikácia
Výťah
áno
Loggia
áno
Izieb
3
Kúpeľňa
áno + WC
Pivnica
áno
Zateplenie
áno
Parkovanie
pred objektom
elektrika
220V
Plyn
áno
Kúrenie
ústredné teplovodné
Voda
obecný vodovod
Voľné od
dohodou zmluvných strán
Kanalizácia
obecná
Internet
áno
Energetický certifikát
D
Informácie o tejto ponuke id: #509 | 3-izbový byt, Banská Bystrica, Starohorská [509]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   1realbb@gmail.com