Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

3 izbový byt Banská Bystrica, Starohorská ul. (Sásová). - Ponúkame na predaj 3 izbový byt typ VNKS na 5. poschodí 8 poschodového zatepleného panelového domu s výťahom. Byt je čiastočne zrekonštruovaný : stierky, lamino podlahy v izbách a chodbe, dlažba a obklady v murovanom jadre, samostatné wc, kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, v kuchyni pvc podlaha, plastové okná v celom byte s interiérovými žalúziami, na loggii skladacie presklenie. V chodbe a dvoch izbách sú vstavané skrine. Vstupné dvere sú klasické, zvnútra čalúnené, interiérové dvere sú novšie s obložkovými zárubňami všetky v rovnakom dekore. Príslušenstvom bytu je loggia v kuchyni a pivnica v suteréne domu. Byt je voľný po dohode vyplatením, alebo povolením vkladu.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Informácie o tejto ponuke id: #529
3-izbový byt, Banská Bystrica, Starohorská [529]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   1realbb@gmail.com