Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

 

V Banskej Bystrici na ulici T. Vansovej (časť Fortnička), ponúkame na predaj 3 izbový byt na 3. poschodí osem poschodového tehlového obytného domu s výťahom.
Dom je čiastočne rekonštruovaný – domové zvonce, schodiskové okná sú plastové, nová strecha plochá s térovým poterom a nadstavbová s odvodnením plytká sedlová. Ostatok je pôvodný stav- výťah, nezateplené obvodové múry, vstupný vestibul, schodiská.
Byt je rovnako v pôvodnom stave okrem okien, ktoré už sú plastové.  Je udržiavaný a čistý. Rozloha je 71 m2 vrátane loggie, ktorá je v izbe susediacej s kuchyňou a murovanej pivni ce (3m2). K bytu prislúcha špajza (3m2) s vetracím okienkom, ktorá je hneď vedľa bytu na vonkajšej chodbe.

Vo vstupnej chodbe bytu sú dva samostatné murované šatníky (alebo špajza), z tejto chodby sa vstupuje do obývačky a z nej do druhej izby. Zároveň z chodby je vstup aj do wc, samostatnej priestrannej kúpeľne a do kuchyne, z tej sa vstupuje do tretej izby v ktorej je loggia. V celom byte sú na tehlových stenách klasické pôvodné pieskové omietky, rovnako tak na stropoch. Elektrické, vodovodné aj plynové rozvody v byte sú pôvodné, tak ako aj stúpacie vedenia v šachte na wc. Podlahy v chodbe a kuchyni sú z keramickej dlažby, v obývačke pôvodné veľmi zachovalé bukové parkety a v ostatných miestnostiach je lino.
Výhodou je rezidenčné parkovanie priamo pred domom,  blízkosť výmenikovej  tepelnej stanice zabezpečujúcej vykurovanie bytov v tomto dome, množstvo zelene, vynikajúca občianska vybavenosť a doslova na skok do úplného centra mesta.
Orientácia bytu J-Z. Cena 185.000.-€ur vrátane všetkých poplatkov, právneho a administratívneho servisu.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Informácie o tejto ponuke id: #603
3-izbový byt, Banská Bystrica, T. Vansovej [603]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   denkoci@1real.sk