Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

V Banskej Bystrici na sídlisku Fončorda (Šalgotárjánská ul.) ponúkame exkluzívne na predaj 1 izbový zrekonštruovaný byt s plochou 38 m2 na 4. poschodí 4 poschodového zatepleného panelového domu s novým výťahom. V byte bola v roku 2020 výmena elektrických rozvodov, vody, podláh a následne bol vystierkovaný. Z rovnakého obdobia je kuchyňa a ytongová priečka v izbe /viď foto/, táto môže slúžiť na šatník, na ďaľšiu posteľ a pod., v prípade potreby je možné ju jednoducho odstrániť.., nespornou výhodou je samostatná špajza v byte. Stupačky sú nové (2022). Balkón je spoločný na chodbe. Príslušenstvom bytu je pivnica na prízemí domu. Byt je voľný vyplatením. Vynikajúce prostredie, ľahká dostupnosť športovísk, mhd, občianskej vybavenosti, zelene, oddychových plôch, dostupné parkovanie.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Informácie o tejto ponuke id: #471
1-izbový byt, Banská Bystrica, Šalgotarjánska [471]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   1realbb@gmail.com