Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

Selce (Banská Bystrica), ponúkame vo výhradnom zastúpení vlastníka prednostne na zámenu za menší, prípadne aj na predaj trojpodlažný murovaný rodinný dom, ktorý je situovaný v radovej zástavbe samostatne stojacich rodinných domov s priečelím na severozápad.

Postavený je na samostatnom oplotenom pozemku (561m2) s betónovou podmurovkou priamo prístupnom z obecnej komunikácie, ohradenie pozemku v časti tvorí aj murovaná prístavba susedného domu.

Dom riešený ako dve kompletne vybavené samostatné bytové jednotky. Dispozícia -

1 nadzemné podlažie (NP) (143m2): vstupná chodba, schodisko, práčovňa, sklad, kotolňa, garáž.

2NP (149m2): schodisko, hala, 3 obytné miestnosti, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC, komora, balkón, loggia.

3NP (149m2): schodisko, hala, 3 obytné miestnosti, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC, balkón, loggia. Kolaudácia domu bola 30.10.1989.

IS: obecný vodovod /vodomerná šachta/, kanalizácia, elektrika, plyn.

Základy sú betónové s vodorovnou izoláciou, múry tehlové 30-40cm, vonkajšie omietky brizolitové plus umelé látky bez zateplovania, deliace priečky tiež tehlové, vnútorné omietky vápenné štukové stierkové, schodištia z tvrdého dreva (červený smrek), stropy rovný podhľad z I betónových monolitov, okná zdvojené drevené s dvoj a trojvrstvovým zasklením. Ústredné vykurovanie teplovodným rozvodom do radiátorov z kotla pevné palivo/plyn, príprava teplej vody zásobníkový ohrievač elektrika/plyn. Podlahy: v hygienických jadrách, chodbách, technických miestnostiach, skladoch je keramická dlažba, v izbách parkety a lamino podlahy. Na 1NP je murovaný krb. Strecha pultová cca 10°, krytinou je pozinkovaný plech.

Obec Selce je vyhľadávanou lokalitou pri kúpe a výstavbe rodinných domov, je s kompletnou občianskou vybavenosťou, dostupná autom aj prímestskou dopravou (5 km od BB), blízko na lyžiarsky svah, príroda, ....

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Informácie o tejto ponuke id: #573
Rodinný dom, RD - Poschodový, Selce [573]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   1realbb@gmail.com