Popis nehnuteľnosti


V Banskej Bystrici na Tulskej ulici (sídlisko Fončorda) ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt na 2. poschodí  8 poschodového zatepleného panelového bytového domu po rekonštrukcii s výťahom.

V byte je priestranná vstupná chodba, 3 samostatné nepriechodné izby, kuchyňa, komora, loggia v obývacej izbe a kúpeľňa s priechodným wc. Úžitková plocha bytu je 62,40 m2 s murovanou pivnicou + loggia. Orientácia: S-V kuchyňa, izba; J-V izba; J-Z obývacia izba. Rozsah rekonštrukcie bytu: plastové okná, plávajúce podlahy, steny v brúsenej stierke, bytové jadro menené nebolo. Cena: 180000.-€ur, platba možná prevodom vlastných prostriedkov, hypo úverom, alebo kombináciou.

V dosahu kompletná občianska vybavenosť, oddychové plochy, množstvo zelene, dostupnosť mhd,  MŠ, ZŠ, pošta, poliklinika, sieť obchodov a služieb, ...

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Informácie o tejto ponuke id: #583
3-izbový byt, Banská Bystrica, Tulská [583]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   denkoci@1real.sk