Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

V Banskej Bystrici na sídlisku Fončorda ponúkam na predaj 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt typu bauring (68m2), nachádzajúci sa na 1. poschodí 8 poschodového panelového zatepleného domu.   

V byte boli prevedené kompletné rekonštrukcie od výmeny podláh, interiérových dverí a obložkových zárubní v jednotnom dekore, bezpečnostné vchodové dvere, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (varná doska, rúra, mikrovlnka, umývadlo, umývačka riadu), plastové okná aj balkónové dvere, radiátory, stierky, osvetlenie, roldor skrine, vrátane dispozičnej zmeny zväčšujúcej chodbu..... Byt je príjemne teplý aj v zime. Predáva v dvoch variantách: s moderným kvalitným nábytkom z masívu (cena bytu: 169000.-€ur ), alebo prázdny bez nábytku a spotrebičov (cena bytu: 165000.-€ur). Vzhľadom k takmer novým spotrebičom a minimálne využívanému nábytku je rozhodne výhodnejšia kúpa so zariadením. Príslušenstvom bytu je priestranná loggia prístupná s obývačky a s oknom z izby a pivnica v suteréne domu. Obhliadky sú možné kedykoľvek. Hypotéka možná.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Nasledujúci text pre túto ponuku vytvorila AI

Dobrý deň, ponúkam vám túto skvelú príležitosť na kúpu 3-izbového bytu v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na Moskovskej ulici v lokalite Fončorda, ktorá je obľúbená pre svoju dobrú dostupnosť do centra mesta a prírodu. Byt má 68 m2 a je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá zahŕňala výmenu okien, podláh, vstupných aj interiérových dverí, kuchynskej linky, kúpeľne a WC. Byt je veľmi svetlý a priestranný, má loggiu a pivnicu. Byt je v osobnom vlastníctve a je možné ho financovať aj hypotekárnym úverom s vybavením ktorého vám samozrejme bezplatne pomôžeme. Byt je voľný podľa dohody zmluvných strán. Má všetky inžinierske siete vrátane plynu, elektriky, vody a aj internet. Kúrenie je ústredné teplovodné. Výťah je v dome. Parkovanie je možné pred objektom. Cena bytu je 169.000 € so zariadením a je konečná (nebude sa navyšovať). Neváhajte a kontaktujte ma kedykoľvek s otázkami, či žiadosťou o obhliadku na nižšie uvedenom čísle 0904 33 99 77 alebo e-mailovej adrese 1realbb@gmail.com. Tento byt je ideálny pre kohokoľvek, kto hľadá pohodlné bývanie vo výbornej lokalite kde je všetko ľahko dostupné. Teším sa na vašu odpoveď.

Informácie o tejto ponuke id: #580
3-izbový byt, Banská Bystrica, Moskovská [580]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   denkoci@1real.sk