Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

Badín (okr. Banská Bystrica) ponúkame na predaj atypický rodinný dom pred dokončením na peknom rovinatom pozemku ktorého rozloha je 918 m2, vedľa ktorého tečie menší potok dotvárajúci pohodu.

Dom je precízne stavaný z kvalitných materiálov a na už dokončené časti (hygienické miestnosti) boli použité materiály vyššieho štandardu. V kúpeľni je osadená vaňa aj veľký murovaný sprchový kút.

Dispozičné riešenie prízemného rodinného domu: vstupná chodba, hala, obývačka spolu s kuchyňou a jedálenským kútom, Možnosť východu na terasu (prestrešený priestor z 3 stán ohraničený), 4 nepriechodné izby, druhý vchod, pracovňa, špajza, chodba, technická miestnosť, 2 x samostatné WC a 1 veľká kúpeľňa s vaňou aj murovaným sprchovým kútom.Sauna. V drevenici spoločenská miestnosť a dielňa.

Stavba je zastrešená, ako krytina sedlovej strechy bola použitá pálená škridla, krov drevený, celé podkrovie je zateplené 25 cm striekanou izoláciou. Na streche je osadená 4,5kW fotovoltaika. Obvodové múry aj vnútorné priečky sú tehlové. V dome orientovanom J-Z , S a J-V je podlahové kúrenie s centrálnou reguláciou. Osadené je tepelné čerpadlo. To znamená, že kúrenie a ohrev teplej vody je takmer zadarmo.

IS: elektrika 220/400V, plyn privedený s osadeným meračom, voda z obecného vodovodu, na pozemku je možnosť vlastnej studne. Odpad je riešený žumpou.

Okrem domu sa predáva aj veľmi pekná drevostavba na rovnakom pozemku. Medzi týmito stavbami je prestrešený otvorený priestor.

Zastavaná plocha je 167 m2 a vedľajšia drevenica 90 m2. Okrem uvedeného má tento dom 2 samostatné vchody aj wc. Jeden vchod a wc prislúchajú miestnostiam smerom do ulice, vhodným na kancelárske priestory, alebo prenájom.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Informácie o tejto ponuke id: #576
NOVOSTAVBA pred dokončením - RD - Prízemný, Ban. Bystrica, Badín [576]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   denkoci@1real.sk