Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

V krásnej horskej obci Moštenica (okr. Banská Bystrica) ponúkame na predaj nedávno krásne a kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom, ktorý je vhodný na bývanie, ale aj na penzión. Prízemie domu je dokončené, obývané. Pozostáva z troch priechodzích priestorov, kuchyne, zádveria so schodiskom na poschodie (podkrovie), sauny, veľkého hygienického jadra, vstupnej chodby. Poschodie nie je ukončené dispozične, aby si ho nový vlastník mohol podľa vlastných predstáv prispôsobiť. (Či na súkromné bývanie, pre hostí, alebo ako penzión - obdobný na blízku nie je). Celá stavba vrátane pozemkov je vo veľmi peknom horskom prostredí, prístupný priamo z obecnej asfaltovej komunikácie. Na pozemku, ktorý je celý oplotený je postavený prístrešok pre auto. Táto nehnuteľnosť je prioritne určená pre osoby ktoré majú radi komfort, prírodu a chcú buď mať k dispozícii objekt na bývanie so súkromím a nadštandardom, alebo pre ľudí ktorí sa radi podelia o príjemné prostredie a využijú ho na penzión rodinného typu. Niektoré horské obce sú už veľmi zastavané, tu je to stále o pohode. (Foto podkrovia doplníme)

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Informácie o tejto ponuke id: #579
Rodinný dom, Nadštandard, RD, Moštenica [579]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   denkoci@1real.sk