Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

V Banskej Bystrici časť Horná Radvaň ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný podpivničený rodinný dom s 5 obytnými miestnosťami, 2 kúpeľňami s wc, podkrovie rovnako priestranné ale momentálne nevyužívané, je ľahko prístupné vnútorným schodiskom. Pivnica je zo 4 miestností, (sklad zeleniny, ovocia, technologická časť, letná kuchyňa) je prístupná schodiskom z domu a na druhej strane priamo vchodom z dvora.

Celý dom je v pôvodnom stave, obývateľný aj keď rekonštrukcie by nehnuteľnosť určite zhodnotili. K domu prislúcha garáž na streche ktorej je veľká terasa prístupná z jednej z izieb. Na rovnakom podlaží je na inú stranu otočný balkón prístupný z chodby. Pozemok je rovinatý, so skleníkom, ovocnými stromami a kríkmi, samostatne stojaca kôlňa, .. . Dom je napojený na rozvod elektriky 220/380V, na obecný vodovod, ale má na pozemku aj vlastnú studňu, odpad je riešený septikom /nie chemickým/, ústredné kúrenie po celom dome plynovým kotlom v pivnici /samostatný komín/. Dolu je ešte klasická pec na pevné palivo /sporák/, ktorý ústi do druhého komína. Strecha je tesaný krov a ako krytina je pozinkovaný plech.


Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katast. úrade.

Základné parametre nehnuteľnosti
Kód ponuky
309
Názov
Rodinný dom, RD - V meste, Banská Bystrica, Malachovská cesta [309]
Cena
250.000 €
Druh ponuky
NA PREDAJ
Typ nehnuteľnosti
Rodinný dom, RD - V meste
Plocha
120 m2
Ulica
Malachovská cesta
Lokalita
Radvaň
Mesto
Banská Bystrica
PSČ
974 05
Okres
Banská Bystrica
Štát
Slovensko
Vlastníctvo
osobné vlastníctvo (OV)
Stav
pôvodný stav
Ťarchy
nie
Hypo. úver
áno
Konštrukcia
tehla (tehlový)
Poschodie
prízemie +1 +podkrovie +podpiv
Prístup
verejná komunikácia
Balkón
áno 2x terasa
Izieb
5
Spální
5
Kúpeľňa
2 +2x WC
Pivnica
áno
Zateplenie
nie
Parkovanie
vlastná garáž +pred domom
elektrika
220V/380V
Plyn
áno
Kúrenie
plynové
Voda
áno +studňa
Voľné od
dohodou zmluvných strán
Kanalizácia
septik
Informácie o tejto ponuke id: #309 | Rodinný dom, RD - V meste, Banská Bystrica, Malachovská cesta [309]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   1realbb@gmail.com