Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

1 izbový byt_Banská_Bystrica_Radvanská,

1 izbový byt v Banskej Bystrici, na Radvanskej ulici (sídlisko Radvaň) na 4. poschodí obytného panelového domu je po kompletnej rekonštrukcii, tento rok nanovo murované jadro odvetrávané malým výklopným okienkom, spoločné wc s kúpelňou v ktorej je murovaný sprchový kút, veľmi vkusný obklad a dlažba. V celom byte (okrem jadra) je lamino podlaha tmavšej farby, steny a stropy stierkované, elektrika po rekonštrukcii (meď), plastové okná, nové interiérové dvere a vstupné dvere sú bezpečnostné. V priestrannej kuchyni je linka do tvaru L, v nej vstavaná plynová varná doska, teplovzdušná elektrická rúra a digestor. V izbe je veľká 4 dverová roldor skriňa s dostatkom odkladacieho priestoru. Dom je tiež po celkovej rekonštrukcii, zateplenie, nový výťah, schránky, zvonce, vchod, chodby...Vynikajúca lokalita, 20 metrov od vchodu je športovisko, park, potok, veľmi blízko škola, zdravotné centrum, obchod,... dobré parkovanie. Jednoznačne treba byt ktorý je orientovaný smerom do parku a na školu vidieť. Cena je konečná, vrátane právneho, administratívneho servisu a poplatkov za overenia a vklad, menšia dohoda možná v prípade, že nie je nutné uvoľnenie bytu ihneď.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Informácie o tejto ponuke id: #626
1-izbový byt, Banská Bystrica, Radvanská [626]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   denkoci@1real.sk